रेडियाे वीरगंजकाे २१ औं बार्षिकाेत्सवमा २४५ जनाले गरे रक्तदान

0
25
वीरगञ्ज ।  मध्य तराईकै पहिलो रेडियो, ‘रेडियो वीरगंज’ काे २१ औँ वार्षिकोत्सवको अवसरमा शनिबार रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न भएकाे छ ।  वीरगंजकाे मुर्ली बगैचास्थि रेडियो परिसरमा भएकाे कार्यक्रममा २४ महिलासहित २४५ जनाले रक्तदान गरेकाे रक्त संचार केन्द्र वीरगंजका प्रमुख साैरभ राज पाण्डेले वताए ।

नेपाल पत्रकार महासंघ मधेश प्रदेशका महासचिव श्याम बन्जाराले रक्तदान गरी शुभारम्भ गरेको कार्यक्रममा नारायणी अस्पतालका चिकित्सक डा. उदय नारायण सिंह, पूर्वमन्त्री कलावती पासवान, वीरगंज उद्योग वाणिज्य संघ उपाध्यक्ष मनोज दास, सखुवा प्रसौनी गाउँपालिकाका पूर्व अध्यक्ष प्रदिप जयसवाल, नेपाल शिक्षक संघ वाराकी उपाध्यक्ष अनिला चौधरी, सुजाता उप्रेती, नेपाल प्रेस युनियनका उपाध्यक्ष अनिल कुमार झा, तरुण दलका केन्द्रिय सदस्य राजकिशोर गुप्ता, द्वारिका उपाध्याय, तरुण दल वाराका अध्यक्ष सुनिल पटेल, हरेन्द्र यादव लगायतले रक्तदान गरेका थिए ।

त्यसैगरी रेडियाे वीरगंजका रामप्रवेश चौधरी, अफरोज अर्पण, महेश कठायत, ओम मिश्र, निशान्त चौधरी, अखिल पटेल, प्रेम पटेल, ओमप्रकाश पाण्डे, अनिल कुमार सर्राफ, सरफराज मियाँ, अरुण कुमार तिवारी, रंजित क्षेत्री, उमा क्षेत्री, सालाेनी पटेल, उमेश चाैधरी, मुकेश कुमार यादव, कृष्णा मुरारी, अर्जुन मलिक, संजय कुमार, हरिशंकर कुमार साह, दिपक कुमार साह, धिरज सिंह, बालकृष्ण श्रेष्ठ, सविन पाठक, राज कुमार थारु, विकास कुमार कलवार, नन्दकिशाेर पटेल, सुजिता उप्रेती, अनिता चाैधरी लगायतले रक्तदान गरेकाे थिए ।

कार्यक्रममा वाेल्दै वीरगंज महानगरपालिकाका मेयर राजेशमान सिंहले रक्त अभावको क्षेत्रमा रेडियो वीरगंजले पु-याउँदै आएको योगदानको सह्राना गरे । साथै रेडियोले आफ्नो सञ्चार कर्मसँगै सामाजिक क्षेत्रमा पनि सक्रिय रहेको भन्दै उनले आगामी दिनमा पनि सामाजिक कार्यलाई निरन्तरता दिन आग्रह गरे । जनतालाई सही र सत्य खबर सम्प्रेषण गरेर सुसुचित बनाउन उनले अनुराेध गरे ।

रेडियो वीरगंजका अध्यक्ष ध्रुब साहको अध्यक्षतामा भएकाे कार्यक्रममा भारतीय महावाणिज्य दुतावासका वाणिज्य दुत देवी सहाय मिना, नेपाली कांग्रेसका केन्द्रिय सदस्य एवं

पूर्वमन्त्री अजय चौरसिया, प्रदेश सभा सदस्य श्याम पटेल, पूर्व प्रदेश सभा सदस्य राजेश्वर साह तेली, पर्साका सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी शिवप्रसाद लम्साल, वाराका प्रहरी उपरीक्षक सरेश काफ्ले, पर्साका सशस्त्र प्रहरी उपरीक्षक किसन कर्मचार्य, सशस्त्र प्रहरी नायव उपरीक्षक संगम श्रेष्ठ, नेपाल रेडक्रस सोसाईटी रक्त सञ्चार केन्द्रकी संयोजक मधु राणा, तेली कल्याण समाजका केन्द्रिय अध्यक्ष विश्वनाथ साह, नेपाल पत्रकार महासंघका केन्द्रिय सचिव दिपेन्द्र चौहान, जिल्ला अध्यक्ष अनुप तिवारी, समाजवादी प्रेस संगठनका केन्द्रिय महासचिव राम कुमार एलन, जनमत पार्टी पर्साका अध्यक्ष ओम प्रकाश सर्राफ, सह इन्चार्ज मुकेश द्विवेदी, लोसपाका केन्द्रिय सदस्य निजामोद्दिन समानी, नेकपा एकिकृत समाजवादी वीरगंज महानगर अध्यक्ष मनोज चौधरी लगायतको उपस्थिती रहेको थियाे ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here