34.6 C
Birgunj
Homeसमाचारस्थानियबिरगंज स्थित आमाको माया छात्रावासको उद्घघाटन भदौ १७ गते हुने ।

बिरगंज स्थित आमाको माया छात्रावासको उद्घघाटन भदौ १७ गते हुने ।

- Advertisement -spot_img

 

बिरगंज , भदौ १२ गते शनिबार ।

बिरगंजको आदर्शनगरस्थित आमाको माया छात्रावासको यहि भदौ १७ गते उद्घघाटन हुने भएको छ ।

आमाको माया छात्रावास सन्चालक समितिका अध्यक्ष भवरलाल पारिकको अध्यक्षतामा आज बसेको बैठकले यहि भदौ १७ गते बिहीबारका दिन बिहान ८:३० बजे उद्घघाटन कार्यक्रम रहेको र त्यसको तयारीको लागि समितीले विभिन्न कमिटी गठन गरि जिम्मेवारी दिएको समेत बताए । छात्राबाँस रङ्गरोगन , मंच सजावट , अतिथि स्वागत सत्कार र भोजन ग्रहणको लागि कार्यसमितीका उपाध्यक्ष राजकुमार दारुका , सदस्य शिवम केडिया , प्रेम थुलुङ्ग र महेश हास्दालाई जिम्मेवारी दिएको बैठकले निर्णय गरेको छ ।
कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि भारत मुम्बईका अखिल भारतीय वनवासी कल्याण आश्रमको मार्ग दशक श्री सोमया जुलु ज्युले उद्घघाटन गर्नु हुने कार्यक्रम रहेको छ । सोमयाले २२-२३ बर्ष देखि जनजातीहरुको हकहितको लागि काम गर्दै आईरहनु भएको छ । अहिलेसम्ममा ११ करोड जनजातीको लागि शिक्षा , स्वास्थ्य , सस्कृति देखि सबै क्षेत्रमा उहाको योगदान रहेको समेत जानकारी गराईएको थियो ।

आजको बैठकमा जनजाति कल्याण आश्रमका राष्ट्रिय अध्यक्ष सुरेश रुङ्ग्टा , आमाको माया छात्रावासका उपाध्यक्ष राजकुमार दारुका , कोषाध्यक्ष मनोज गाडिया , सदस्य गणेश खेतान , शिवम केडिया , जनजाति कल्याण आश्रम राष्ट्रिय संगठनका सचिव मिलन भट्ट , महासचिव प्रेम थुलुङ्ग , सदस्य रघु हास्दा , श्रधाजागरण प्रमुख चन्दुलाल , राष्ट्रिय सस्कार प्रमुख महेश हास्दा , कार्यालय प्रमुख मदन चौधरी , छात्रावास बिरगंज प्रमुख रुपेश हास्दा , सन्चारकर्मी अजित कुमार भुजेल लगायतकाको सहभागिता रहेको थियो ।

Stay Connected
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Must Read
सम्बन्धित खबर

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here