34.6 C
Birgunj
Homeसमाचारप्रदेशजसपा आंदोलनमा रहेको तर पार्टी निर्वाचन बाट नडाराएको : नेता झा

जसपा आंदोलनमा रहेको तर पार्टी निर्वाचन बाट नडाराएको : नेता झा

- Advertisement -spot_img

 

वीरगञ्ज २७ माघ

जनता समाजबादी पार्टी का बरिस्ठ नेता, निर्वाचन आयोग का प्रमुख माननिय अनिल कुमार झा ले विघटीत प्रतिनिधि सभा बारे मुद्दा सर्बोच्च अदालत मा बहस भैरहेकोले अदालत को निर्णय जसपा ले स्वीकार गर्ने बताउनु भएको छ ।

जसपा पर्सा द्वारा आज बिरगंज को होटेल कुमु पैलेस मा आयोजित कार्यकर्ता भेटघाट लाई सम्बोधन गर्दै सान्सद झा ले प्रतिनिधि सभा विघटन असंबैधानिक भएकोले जसपा आन्दोलन मा रहेको तर पार्टी निर्वाचन बाट नडराएको बताउदै सर्बोच्च अदालत को निर्णय जसपा स्वीकार गरि अगाडि बढने बताउनु भयो।

कार्यकर्ता को बिचार सुन्दै नेता झाले पार्टी एकीकरण भए पनि नेता र कार्यकर्ता को मन नमिलेको बताउदै उदेश्य पुर्ती का लागि जसपा का सम्पुर्ण नेता कार्यकर्ता समायोजन मा इमानदार हुनु पर्ने बताउदै एकीकरण भएर बन्ने जुनसुकै संगठनमा हामी जस्तै कठीनाइ आउने स्वभाविक भएको बताउदै समयक्रममा सबै बिशय मिल्दै जाने बताउनु भयो ।

जसपा पर्सा का अध्यक्ष जगदिश पटेल को अध्यक्षता मा आयोजित सो भेटघाट कार्यक्रममा जसपा का केन्द्रिय सदस्य हरु शिव पटेल, सुरेन्द्र कुर्मी,रामचन्द्र पन्डित,नेजामुदिन शमानी,पपु पटेल,सन्जय पान्डेय,मुन्नी श्रीवास्तव, उषा श्रीवास्तव,रम्भा मिश्र, जिल्ला का बरिस्ठ नेता कृष्ण पटेल, जिल्ला सचिव श्रीराम जि गिरि, नगर अध्यक्ष द्वय ओमप्रकाश सराफ, कृष्ण यादव लगायात का नेता कार्यकर्ता हरु को उपस्तिथि रहेको थियो ।

Stay Connected
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Must Read
सम्बन्धित खबर

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here